Nordia
Prosím počkajte, stránka sa načítáva...

AUTOMATIZÁCIA DOMÁCNOSTI OD SOMFY

 Riešenie automatizácie domácnosti od SOMFY umožňuje vytvoriť inteligentnú, úspornú a bezpečnú domácnosť. Nech sa užívateľ nachádza kdekoľvek, môže ovládať všetky domáce spotrebiče pomocou internetového pripojenia. Bezpečne, bezdrôtovo a jednoducho. Užívateľ môže zabudnúť na každodenné komplikácie. Riadenie od SOMFY sa o všetko postará a prispôsobí sa Vášmu životnému štýlu. Rolety, žalúzie, markízy, dvere, brány, osvetlenie, kúrenie, kamery, alarm, zásuvky ... a mnoho ďalších prvkov je možné jednoducho vzájomne prepojiť prostredníctvom systému SOMFY.

AKÝ SYSTÉM AUTOMATIZÁCIE ZVOLIŤ?

Zákazník sa môže rozhodnúť, či chce mať zapojený jeden prvok, jedny dvere, jednu bránu,... Pokiaľ je tomu tak, je pre neho vhodný systém Connexoon. Ale v dome kde si chce nechať voľné pole možností pre budúce funkcie, je nepochybným riešením TaHoma® . Užívazeľ bude môcť v ránci systému TaHoma® postupne a vo vlastnom rytme vytvárať riešenia šité na mieru.

O SYSTÉME TaHoma®

Je komplexné riešenie SOMFY pre pripojený domov, nech je užívateľ kdekoľvek, bude môcť bezpečne ovládať všetky zariadenia a prvky v domácnosti prostrednítctvom bezdrôtového pripojenia k internetu

O SYSTÉME CONNEXOON

Inteligentné ovládanie Connexoon vám umožní ovládať tienenie, atmosféru a bezpečnosť Vašej domácnosti úplne jednoducho a potrebujete naň len smartphone. Prostredníctvom jednoduchej aplikácie Connexoon Window dokážete priamo ovládať vaše tienenie, alebo nastavíte Connexoon aby ho ovládal za vás podľa počasia, alebo predvolených programov. Connexoon predstavuje ideálne riešenie pre nenáročného používateľa inteligentného ovládania. Ovládajte svoju domácnosť kdekoľvek na svete jedným dotykom!

APLIKÁCIE CONNEXOON

Connexoon si môžete vybrat s jednou aplikacou alebo s ľubovolnou kombinaciou dvoch. Na výber máte z Connexoon Access, Terrace a Window.